خرید بسته اینترنتی

خرید بسته اینترنتی

سلام من در حال حاضر کانادا هستم اما می خواستم بدونم میشه برای مادرم ک ایرانه بسته اینترنت( همراه اول ) بخرم از اینجا؟

این پرسش توسط fafa063 در تاریخ 15 آگوست 2021 مطرح شده است.
خرید بسته

سلام شما میتونید از کدهای خرید اینترنت همراه اول استفاده کنید البته یه راه آسونتر هم اینه که با نصب اپلیکیشن های مناسبی مثل دیجی پی بسته اینترنتی مورد نظرتون رو به راحتی بخرید.

این پاسخ توسط فهیمه زمان در تاریخ 8/16/2021 1:50:46 AM پیشنهاد شده است.

می‌توانید به این سوال جواب بدهید. لطفا ابتدا از قسمت اعضا وارد سایت شوید. اگر عضو نیستید ثبت نام کنید.

ثبت‌نام ورود

لیست پرسش ها سوالات خود را اینجا بپرسید
خرید قسطی گوشی

سلام دوستان من میخوام ا یه ماهه دیگه مهاجرت کنم کاادا و الان هم گوشی باید بخرم بنظرتون میشه اینجا گوشی قسطی خرید و اقساطش رو از اونجا پرداخت کرد؟

این پرسش توسط فهیمه زمان در تاریخ 22 ژوئن 2021 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
خرید
خرید قسطی گوشی

سلام دوستان من میخوام ا یه ماهه دیگه مهاجرت کنم کاادا و الان هم گوشی باید بخرم بنظرتون میشه اینجا گوشی قسطی خرید و 

این پرسش توسط فهیمه زمان در تاریخ 22 ژوئن 2021 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
خرید
حراج پایان سال

من یک سوآل داشتم در راجب حراج سالیانه پایان سال مثلا موبایل. کسی میدونه چه روزی شروع میشه فقط شنیدم دسامبر چند روز حراج تمام اجناس فروشگاه ها هست و حدودا ۴۰ تا ۵۰ درصد تخفیف میخوره ممنون میشم در این زمینه افرادی که اطلاع دارن راهنمایی کنند . سپاس از شما

این پرسش توسط حمید در تاریخ 23 نوامبر 2016 مطرح شده است و تا کنون 2 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
سوئد خرید حراج تخفیف
ارسال بسته به ایران

با عرض سلام .
ماه قبل بنده یک بسته پستی رو از طریق usps به ایران فرستادم که قبل از ارسال کالا می بایستی مشخصات و ارزش کالا رو درج می شد.
یک هفته بعد از ارسال ، کالا برگشت خورد . همراه کالا یک نامه پیوست شده بود که اشاره به تحریم های ایالات متحده نسبت ایران داشت که گفته شده بود که فقط تا مبلغ زیر 100 دلار قابلیت ارسال به ایران را خواهد داشت . خلاصه مجبور شدم با تغییر قیمت دوباره از طریق همان شرکت ارسال کنم .
حالا مقداری کالا جدید هست که بایستی به ایران ارسال شود. دوستان چطور می توانم این کار انجام بدم که درد سر کمتر داشته باشه ؟
این پرسش توسط حمید در تاریخ 17 نوامبر 2016 مطرح شده است و تا کنون 1 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
آمریکا ایران ارسال بسته پستی هدیه دالاس بسته UPS
خرید خانه در کانادا

آیا مثل ایران خرید خانه در کانادا سرمایه گذاری محسوب میشه؟ خرید خانه به سختی هایش می ارزه؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 1 سپتامبر 2016 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
کانادا خرید خانه سرمایه گذاری
四、出血丰胸产品。这和医生的手法有很大关系,因此手术过程中注射动作要轻揉粉嫩公主掌握好层次,尽量避开大的血管部位,所用的注射针头要选用钝头侧孔粉嫩公主酒酿蛋官网,包扎恰当,这样才能避免出血丰胸方法