اطلاعات در مورد کانادا

اطلاعات در مورد کانادا

سلام دوستان

من سجاد نوری هستم ومیخواستم در مورد مهاچرت به کانادا اطلاعانی پیدا کنم .

کسی هست که رد حال حاضر در کانادا باشه وبتوانم از کمی اطلاعات بگیرم .

این پرسش توسط نوری در تاریخ 29 مارس 2018 مطرح شده است.
کانادا

می‌توانید به این سوال جواب بدهید. لطفا ابتدا از قسمت اعضا وارد سایت شوید. اگر عضو نیستید ثبت نام کنید.

ثبت‌نام ورود

لیست پرسش ها سوالات خود را اینجا بپرسید
درآمد میانگین در کانادا

درآمد میانگین یک مهندس در کانادا به خصوص در تورنتو و مونترال چقدر هست؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 3 اکتبر 2018 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
کانادا مونترال تورنتو درآمد میانگین مهندس
اطلاعاتی در مورد کانادا

با سلام

من میخواستم برم به کانادا برای ادامه تحصیل و زندگی لطفا اگه کسی مقیم اونجاست کمی منو راهنمایی کنه، با تشکر این آیدی منه honarvar2013@

این پرسش توسط shahla در تاریخ 12 ژوئیه 2018 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
کانادا
کلاس زبان فرانسه در مونترال

مهاجر تازه وارد به کبک کانادا هستم. در حال حاضر در مونترال اقامت دارم. کجا می تونم برای کلاس زبان فرانسه در مونترال ثبت نام کنم؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 3 ژانویه 2018 مطرح شده است و تا کنون 1 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
کانادا کبک مونترال زبان فرانسه کلاس ثبت نام
سوپر ویزا کانادا

مراحل گرفتن سوپر ویزا کانادا برای اولیا چیه؟ 

این پرسش توسط علی در تاریخ 1 فوریه 2017 مطرح شده است و تا کنون 1 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
کانادا سوپرویزا اولیا ویزای کانادا پدر و مادر
وکیل مهاجرت ونکوور

دفتر مهاجرتی معتبر یا یک وکیل مهاجرت قابل اعتماد در ونکوور کسی میشناسه معرفی کنه؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 18 ژانویه 2017 مطرح شده است و تا کنون 1 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
کانادا مهاجرت ونکوور وکیل ویزای کانادا دفتر مهاجرتی
Summary: Omega has a long history of replica watches uk making beautiful ladies' watches, and in this new series of replica rolex famous discs, each watch has a delicate and pure design style, interpretation of replica watches the most cutting-edge fashion concept, and the image of fake watches modern independent women.