کلاس بیزینس مونترال

کلاس بیزینس مونترال

کسی آمار کلاس های بیزینس مونترال که کمک هزینه پرداخت می کنه رو داره؟ کجا میشه این دوره ها رو گذروند؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 3 ژانویه 2018 مطرح شده است.
مونترال کلاس بیزینس بیزنس کمک هزینه

می‌توانید به این سوال جواب بدهید. لطفا ابتدا از قسمت اعضا وارد سایت شوید. اگر عضو نیستید ثبت نام کنید.

ثبت‌نام ورود

لیست پرسش ها سوالات خود را اینجا بپرسید
کلاس زبان فرانسه در مونترال

مهاجر تازه وارد به کبک کانادا هستم. در حال حاضر در مونترال اقامت دارم. کجا می تونم برای کلاس زبان فرانسه در مونترال ثبت نام کنم؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 3 ژانویه 2018 مطرح شده است و تا کنون 1 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
کانادا کبک مونترال زبان فرانسه کلاس ثبت نام
پارتی شب یلدا در مونترال

برنامه پارتی های شب یلدای مونترال خبری نیست امسال؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 14 نوامبر 2016 مطرح شده است و تا کنون 1 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
پارتی مونترال 2016 ایرانی شب یلدا 1395
ویزای توریستی آمریکا از کانادا

سلام دوستان. چند ماهی میشه وارد مونترال کانادا شدم و الان میخوام برای دیدن اقوام یه سفر برم آمریکا. کسی میدونه چطوری میشه ویزای توریستی آمریکا گرفت؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 7 سپتامبر 2016 مطرح شده است و تا کنون 1 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
کانادا مونترال آمریکا ویزا توریستی سفارت دعوتنامه
خرید مبلمان مونترال

من به تازگی وارد مونترال شدم و بالاخره موفق به پیدا کردن خانه مورد علاقه ام شدم. برای خرید مبلمان منزل و سایر وسایل اولیه و ضروری زندگی کجا رو پیشنهاد میکنید؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 30 آگوست 2016 مطرح شده است و تا کنون 1 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
کانادا مهاجرت مونترال خرید اولین کارها مبلمان وسایل منزل فروشگاه
آب و هوای مونترال

من قصد مهاجرت به کانادا رو دارم و یکی از بزرگترین نگرانی هام آب و هوای مونترال و کلا سرمای کاناداست. آیا سرمای هوای مونترال برای ایرانی ها خیلی سخته؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 24 آگوست 2016 مطرح شده است و تا کنون 1 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
کانادا مهاجرت مونترال سرما آب و هوا نگرانی