ارسال حواله های دانشجویی

ارسال حواله های دانشجویی

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون های ایلتس و تافل سایر آزمون های بینالملی

پرداخت  هزینه سفارتخانه ها و موسسات و شرکت های خارجی

رزرواسیون آنلاین هتل و قطار و پرداخت های خارجی

پرداخت هزینه ارزی خرید های خارجی واشتراک هاست و دامنه .اشتراک خرید و فروش نرم افزار

www.safteh.net

این پرسش توسط safteh2012 در تاریخ 13 دسامبر 2017 مطرح شده است.
آزمون نرم افزار دانشجو

می‌توانید به این سوال جواب بدهید. لطفا ابتدا از قسمت اعضا وارد سایت شوید. اگر عضو نیستید ثبت نام کنید.

ثبت‌نام ورود

لیست پرسش ها سوالات خود را اینجا بپرسید
زندگی دانشجویی در آمریکا

چالش ها و سختی های زندگی دانشجویی در آمریکا چیه؟ میانگین هزینه زندگی چقدر میشه؟ آیا میشه کار کرد؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 16 ژانویه 2017 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
آمریکا زندگی هزینه کار دانشجویی دانشجو چالش
ویزای دانشجویی کانادا

مراحل گرفتن ویزای دانشجویی کانادا چیه؟ اول باید برای دانشگاه اقدام کنم یا ویزا؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 11 ژانویه 2017 مطرح شده است و تا کنون 1 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
کانادا ویزا دانشگاه ویزای دانشجویی دانشجو مراحل ویزای کانادا
تمدید ویزای دانشجویی استرالیا

آیا میشه ویزای دانشجویی استرالیا رو تمدید کرد؟ مراحلش چیه؟

این پرسش توسط علی در تاریخ 31 اکتبر 2016 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
ویزا استرالیا تمدید ویزای دانشجویی دانشجو سیدنی
تمدید پاسپورت ایرانی در آمریکا

من اینجا دانشجو هستم و به زودی پاسپورتم منقضی میشه. چطور میتونم بدون برگشتن به ایران پاسپورتم رو توی آمریکا تمدید کنم؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 21 اکتبر 2016 مطرح شده است و تا کنون 2 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
آمریکا ایران تمدید پاسپورت ایرانی دانشجو
سابمیت مقاله یعنی چه؟

به عنوان یک آدم کاملا تازه وارد به این موضوع لازم دارم بدانم سابمیت مقاله یعنی چه، چه مراحلی دارد و چه امتیازاتی به دنبال خواهد داشت. پیشاپیش متشکرم.

این پرسش توسط حمید در تاریخ 15 آگوست 2016 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
امتیاز دانشجو سابميت مقاله