تغییرات قوانین کبک

تغییرات قوانین کبک

قوانین مهاجرت استان کبک چه تغییراتی کرده؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 15 مارس 2017 مطرح شده است.
کبک مهاجرت استان کبک تغییرات قوانین

می‌توانید به این سوال جواب بدهید. لطفا ابتدا از قسمت اعضا وارد سایت شوید. اگر عضو نیستید ثبت نام کنید.

ثبت‌نام ورود

لیست پرسش ها سوالات خود را اینجا بپرسید
مهاجرت

نام اینجانب در لاتاری در آمده است میخواستم راجع به آریکا بیشتر بدانم

این پرسش توسط mohammad hadi tehrani در تاریخ 10 می 2017 مطرح شده است و تا کنون 1 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
مهاجرت
انگلیس یا آمریکا

برای ایرانی ها زندگی در انگلیس بهتره یا آمریکا؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 18 ژانویه 2017 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
مهاجرت آمریکا زندگی مقایسه انگلیس ایرانی
وکیل مهاجرت ونکوور

دفتر مهاجرتی معتبر یا یک وکیل مهاجرت قابل اعتماد در ونکوور کسی میشناسه معرفی کنه؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 18 ژانویه 2017 مطرح شده است و تا کنون 1 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
کانادا مهاجرت ونکوور وکیل ویزای کانادا دفتر مهاجرتی
میانگین درآمد در کانادا

من قصد مهاجرت دارم و بین کشورهای مهاجرپذیر کانادا رو از همه بهتر میبینم. می خواستم بدونم میزان درآمد میانگین در کانادا چقدره؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 13 ژانویه 2017 مطرح شده است و تا کنون 1 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
کانادا مهاجرت درآمد حقوق میانگین
امتیازبندی کبک

سلام من لیسانس زیست شناسی (دبیری زیست شناسی) و فوق لیسانس علوم جانوری دارم. سابقه کارم تدریس و فرهنگی هستم.ایا امتیاز رشته دبیری6 را میگیرم یا رشته علوم جانوری12 را؟ رشته جانورشناسی در لیست مشاغل کبک همان علوم جانوری محسوب میشه؟ اگر محسوب میشه ایا سابقه تدریس به علوم جانوری تعلق میگیرد؟

با تشکر

این پرسش توسط مهدی در تاریخ 9 ژانویه 2017 مطرح شده است و تا کنون 4 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
کبک امتیازبندی