میانگین درآمد در کانادا

میانگین درآمد در کانادا

من قصد مهاجرت دارم و بین کشورهای مهاجرپذیر کانادا رو از همه بهتر میبینم. می خواستم بدونم میزان درآمد میانگین در کانادا چقدره؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 13 ژانویه 2017 مطرح شده است.
کانادا مهاجرت درآمد حقوق میانگین

طبق آمار سازمان های دولتی کانادا در سال 2014 میزان میانگین درآمد خانواده در کانادا 78870 دلار بوده.

میانگین درآمد خانواده در چند شهر مهم کانادا هم اینطوری بوده:

کبک سیتی: 86 هزار دلار در سال

مونترال: 75 هزار دلار در سال

تورنتو: 75 هزار دلار در سال

ونکوور: 76 هزار دلار در سال

کلگری: 104 هزار دلار در سال

ادمونتون: 101 هزار دلار در سال

ساسکاتون: 93 هزار دلار در سال

هالیفاکس: 84 هزار دلار در سال

اتاوا: 102 هزار دلار در سال

ویکتوریا: 86 هزار دلار در سال

این پاسخ توسط حمید در تاریخ 1/13/2017 7:01:59 AM پیشنهاد شده است.

می‌توانید به این سوال جواب بدهید. لطفا ابتدا از قسمت اعضا وارد سایت شوید. اگر عضو نیستید ثبت نام کنید.

ثبت‌نام ورود

لیست پرسش ها سوالات خود را اینجا بپرسید
اطلاعاتی در مورد کانادا

با سلام

من میخواستم برم به کانادا برای ادامه تحصیل و زندگی لطفا اگه کسی مقیم اونجاست کمی منو راهنمایی کنه، با تشکر این آیدی منه honarvar2013@

این پرسش توسط shahla در تاریخ 12 ژوئیه 2018 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
کانادا
اطلاعات در مورد کانادا

سلام دوستان

من سجاد نوری هستم ومیخواستم در مورد مهاچرت به کانادا اطلاعانی پیدا کنم .

کسی هست که رد حال حاضر در کانادا باشه وبتوانم از کمی اطلاعات بگیرم .

این پرسش توسط نوری در تاریخ 29 مارس 2018 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
کانادا
کلاس زبان فرانسه در مونترال

مهاجر تازه وارد به کبک کانادا هستم. در حال حاضر در مونترال اقامت دارم. کجا می تونم برای کلاس زبان فرانسه در مونترال ثبت نام کنم؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 3 ژانویه 2018 مطرح شده است و تا کنون 1 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
کانادا کبک مونترال زبان فرانسه کلاس ثبت نام
مهاجرت

نام اینجانب در لاتاری در آمده است میخواستم راجع به آریکا بیشتر بدانم

این پرسش توسط mohammad hadi tehrani در تاریخ 10 می 2017 مطرح شده است و تا کنون 4 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
مهاجرت
تغییرات قوانین کبک

قوانین مهاجرت استان کبک چه تغییراتی کرده؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 15 مارس 2017 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
کبک مهاجرت استان کبک تغییرات قوانین
Summary: Omega has a long history of replica watches uk making beautiful ladies' watches, and in this new series of replica rolex famous discs, each watch has a delicate and pure design style, interpretation of replica watches the most cutting-edge fashion concept, and the image of fake watches modern independent women.