وکیل در فرانکفورت

وکیل در فرانکفورت

من با خانوادم تقریبا 18 ماه میشه که به المان اومدیم و فرانکفورت زندگی میکنیم امروز جواب رد برامون اومده. کسی میتونه راهنمایی کنه که وکیل بگیرم...من هیچ وکیلی در المان نمیشناسم. ممنون.

این پرسش توسط حمید در تاریخ 9 دسامبر 2016 مطرح شده است.
وکیل فرانکفورت

اولا سریع کار پیدا کنید که از دولت پول نگیرید. دوما سریع وکیل خوب پیدا کنید چون مهلت برای اعتراض کوتاه هستش. فکر کنم فقط 14 روز فرصت دارید اعتراض کنید.

لیست وکیل های ایرانی در فرانکفورت آلمان

این پاسخ توسط حمید در تاریخ 12/9/2016 7:39:59 AM پیشنهاد شده است.

می‌توانید به این سوال جواب بدهید. لطفا ابتدا از قسمت اعضا وارد سایت شوید. اگر عضو نیستید ثبت نام کنید.

ثبت‌نام ورود

لیست پرسش ها سوالات خود را اینجا بپرسید
وکیل مهاجرت ونکوور

دفتر مهاجرتی معتبر یا یک وکیل مهاجرت قابل اعتماد در ونکوور کسی میشناسه معرفی کنه؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 18 ژانویه 2017 مطرح شده است و تا کنون 1 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
کانادا مهاجرت ونکوور وکیل ویزای کانادا دفتر مهاجرتی
تالار عروسی در فرانکفورت

عزیزان فرانکفورتی یا ویس بادین سلام
شما کدام تالار عروسی میشناسید داخل فرانکفورت یا شهر ویس بادین لطفا آدرس یا نام آنرا پیشنهاد کنید ممنون میشم.

این پرسش توسط حمید در تاریخ 19 دسامبر 2016 مطرح شده است و تا کنون 1 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
فرانکفورت تالار عروسی ویس بادین مراسم
صرافی ایرانی در فرانکفورت

صرافی ایرانی در فرانکفورت اگه سراغ دارید اطلاعات تماس بدید لطفا

این پرسش توسط حمید در تاریخ 6 دسامبر 2016 مطرح شده است و تا کنون 1 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
صرافی ایرانی فرانکفورت
آموزشگاه رانندگی ایرانی

من دنبال شماره تلفن اموزشگاه رانندگی ایرانی در فرانکفورت هستم. شنیدم سمت بوکنهایم یک دونه هست, ممنون میشم کسی کمکم کنه

این پرسش توسط حمید در تاریخ 25 نوامبر 2016 مطرح شده است و تا کنون 2 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
شماره تلفن آموزشگاه رانندگی ایرانی فرانکفورت
هزینه زندگی در آلمان 2017

هزینه های میانگین زندگی در کشور آلمان برای هر نفر چقدره؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 19 نوامبر 2016 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
زندگی هزینه فرانکفورت 2017 هامبورگ آلمان