استرالیا یا نیوزلند

استرالیا یا نیوزلند

اگر بخوایم منصفانه قضاوت کنیم، برای ایرانی ها زندگی در استرالیا بهتره یا نیوزلند؟ تفاوت های اساسی بین این دو کشور چیه؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 6 دسامبر 2016 مطرح شده است.
استرالیا

من 8 سال استرالیا زندگی کردم و 22 سال نیوزلند و این خودش نشون میده کدوم رو بیشتر پسندیدم. البته هرکسی علایق و اهداف متفاوتی داره و انتخاب یک کشور بر اساس روحیات شخصی افراده. اما به طور خلاصه تفاوت هایی که میبینم اینها هستند:

• استرالیا بازار کار بهتری نسبت به نیوزلند داره
  • استرالیا هوای گرم تری نسبت به نیوزلند داره
  • با توجه به جمعیت بالاتر رویدادهای بیشتری در استرالیا اتفاق میافته و کارها و تفریحات بیشتری وجود داره
  • نیوزلند طبیعت زیباتر و در دسترس تری داره

نهایتا همه این موارد 20 درصد رضایت شما را کسب خواهند کرد. عامل اصلی برای لذت از زندگی داشتن امنیت، دوستان و روابط خوب در یک کشوره. در کدام کشور دوستان بهتری دارید یا فرصت برای دوستی و ایجاد ارتباطات شخصی بالاتره؟

این پاسخ توسط حمید در تاریخ 12/7/2016 6:48:23 AM پیشنهاد شده است.

مزیت های نیوزلند از دید من:

• مردم دوستانه تر (البته شهرهای کوچک استرالیا هم دقیقا مثل نیوزلند دوستانه هستند)
  • طبیعت بینظیر
  • قیمت خانه و اجاره مناسب تر
  • مغازه ها ساعت های طولانی تری باز هستند
  • مار و عنکبوت و ... نداره

مزیت های استرالیا از دید من:

• آب و هوای بهتر
  • ساحل های بهتر
  • حمایت بهتر از حقوق کارگر
  • فرصت های شغلی بیشتر
  • رویدادها و فعالیت های تفریحی بیشتر
  • زلزله ندارد :D
این پاسخ توسط علی در تاریخ 12/7/2016 6:59:32 AM پیشنهاد شده است.

می‌توانید به این سوال جواب بدهید. لطفا ابتدا از قسمت اعضا وارد سایت شوید. اگر عضو نیستید ثبت نام کنید.

ثبت‌نام ورود

لیست پرسش ها سوالات خود را اینجا بپرسید
وقت سفارت استرالیا
برای گرفتن وقت سفارت استرالیا کسی شرکت خوب و قابل اطمینان سراغ داره؟ لطفا اسم، شماره تماس یا آدرس وبسایت بدید.
این پرسش توسط adam cline در تاریخ 9 نوامبر 2018 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
استرالیا سفارت
مهاجرت به استرالیا

سلام دوستان. من به دنبال یک وکیل خوب برای انجام کار های اقامت استرالیا می گردم. اگه سراغ دارید به من معرفی کنید.

این پرسش توسط kamranik22 در تاریخ 6 اکتبر 2018 مطرح شده است و تا کنون 1 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
مهاجرت استرالیا
سیدنی یا ملبورن

بهترین شهر استرالیا برای زندگی کدومه؟ سیدنی یا ملبورن

این پرسش توسط حمید در تاریخ 18 نوامبر 2016 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
زندگی مقایسه استرالیا ملبورن سیدنی بهترین
هزینه تمدید گذرنامه در استرالیا

برای تمدید گذرنامه در استرالیا چه اقداماتی باید بکنم و هزینه اش چقدر است؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 1 نوامبر 2016 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
هزینه استرالیا تمدید پاسپورت سیدنی گذرنامه
تمدید ویزای دانشجویی استرالیا

آیا میشه ویزای دانشجویی استرالیا رو تمدید کرد؟ مراحلش چیه؟

این پرسش توسط علی در تاریخ 31 اکتبر 2016 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
ویزا استرالیا تمدید ویزای دانشجویی دانشجو سیدنی
Summary: Omega has a long history of replica watches uk making beautiful ladies' watches, and in this new series of replica rolex famous discs, each watch has a delicate and pure design style, interpretation of replica watches the most cutting-edge fashion concept, and the image of fake watches modern independent women.