هزینه های پزشکی در آمریکا

هزینه های پزشکی در آمریکا

هزینه های پزشکی و دندانپزشکی در آمریکا به خصوص ایالت کالیفرنیا چطوره؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 5 دسامبر 2016 مطرح شده است.
آمریکا پزشکی هزینه کالیفرنیا ایالت میانگین

می‌توانید به این سوال جواب بدهید. لطفا ابتدا از قسمت اعضا وارد سایت شوید. اگر عضو نیستید ثبت نام کنید.

ثبت‌نام ورود

لیست پرسش ها سوالات خود را اینجا بپرسید
سوال مربوط به سفر به ایران

با عرضه سلام،

من می‌خوام با پاسپورت آمریکای برم ترکیه چند روز بمونم بعد از اونجا با پاسپورت ایرانی‌ برم ایران چون نمی‌خوام تو پاسپورت آمریکایی‌ من مشخص بشه من رفتم ایران.

مهر‌های ورود و خروج به چه صورتی‌ در دو پاسپورت انجام می‌شه؟

ممنوم میشم از راهنمیتون

این پرسش توسط Behrooz در تاریخ 17 فوریه 2019 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
آمریکا ایران پاسپورت سفر
درآمد میانگین در کانادا

درآمد میانگین یک مهندس در کانادا به خصوص در تورنتو و مونترال چقدر هست؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 3 اکتبر 2018 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
کانادا مونترال تورنتو درآمد میانگین مهندس
هزینه بار

ببخشید میشه خودتون بهم بگید در حدود چقدر ممکنه فرودگاه اهواز پرواز به استانبول برای 80کیلو بار اضافه بگیرن؟؟؟

این پرسش توسط سارا در تاریخ 8 ژوئیه 2017 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
بار هزینه
تحویل سال نو در لس انجلس

سلام دوستان. لحظه تحویل سال نو در لس انجلس ساعت چنده؟ 

این پرسش توسط حمید در تاریخ 20 ژانویه 2017 مطرح شده است و تا کنون 2 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
آمریکا لس آنجلس کالیفرنیا تحویل سال سال نو نوروز
انگلیس یا آمریکا

برای ایرانی ها زندگی در انگلیس بهتره یا آمریکا؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 18 ژانویه 2017 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
مهاجرت آمریکا زندگی مقایسه انگلیس ایرانی
Summary: Omega has a long history of replica watches uk making beautiful ladies' watches, and in this new series of replica rolex famous discs, each watch has a delicate and pure design style, interpretation of replica watches the most cutting-edge fashion concept, and the image of fake watches modern independent women.