اختلاف ساعت تهران با سوئد

اختلاف ساعت تهران با سوئد

اختلاف ساعت تهران با سوئد چقدره؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 10 نوامبر 2016 مطرح شده است.
ایران تهران اختلاف ساعت سوئد اختلاف زمانی استکهلم

استکهلم سوئد و تهران با هم دو ساعت و نیم اختلاف زمانی دارند. ساعت 12 ظهر به وقت استکهلم میشه ساعت 14:30 به وقت تهران.

این پاسخ توسط حمید در تاریخ 11/11/2016 2:08:37 PM پیشنهاد شده است.

می‌توانید به این سوال جواب بدهید. لطفا ابتدا از قسمت اعضا وارد سایت شوید. اگر عضو نیستید ثبت نام کنید.

ثبت‌نام ورود

لیست پرسش ها سوالات خود را اینجا بپرسید
سوال مربوط به سفر به ایران

با عرضه سلام،

من می‌خوام با پاسپورت آمریکای برم ترکیه چند روز بمونم بعد از اونجا با پاسپورت ایرانی‌ برم ایران چون نمی‌خوام تو پاسپورت آمریکایی‌ من مشخص بشه من رفتم ایران.

مهر‌های ورود و خروج به چه صورتی‌ در دو پاسپورت انجام می‌شه؟

ممنوم میشم از راهنمیتون

این پرسش توسط Behrooz در تاریخ 17 فوریه 2019 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
آمریکا ایران پاسپورت سفر
ویزا برای سفر به لندن

سلام دوستان عزیز میدونید اگه کسی بخواد به لندن واسه ۳ روز از استکهلم سفر کنه با پاسپورت سوئدی ستیزن باشه ویزا لازم هست یا تو فرودگاه میپرسن برای ویزا یا مثل فرانسه ایتالیا شینگن بدون که چک کنن میشه رفت ؟؟ممنون میشم راه هوایی و زمینی راهنمای کنید

این پرسش توسط حمید در تاریخ 17 آگوست 2018 مطرح شده است و تا کنون 2 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
ویزا سوئد پاسپورت لندن سفر
اختلاف ساعت تهران با کالیفرنیا

اختلاف ساعت تهران با کالیفرنیا چند ساعته؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 14 دسامبر 2016 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
تهران کالیفرنیا ساعت
اختلاف ساعت تهران با سانفرانسیسکو

اختلاف ساعت تهران با سانفرانسیسکو چند ساعته؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 14 دسامبر 2016 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
تهران ساعت
مشاور مهاجرت به سوئد

مشاور مهاجرت به سوئد میشناسید که بتونه برای مسائل حقوقی راهنمایی کنه؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 9 دسامبر 2016 مطرح شده است و تا کنون 1 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
مهاجرت سوئد
Summary: Omega has a long history of replica watches uk making beautiful ladies' watches, and in this new series of replica rolex famous discs, each watch has a delicate and pure design style, interpretation of replica watches the most cutting-edge fashion concept, and the image of fake watches modern independent women.