شرایط ثبت نام لاتاری

شرایط ثبت نام لاتاری

شرایط لازم برای ثبت نام در لاتاری آمریکا چیه؟ 

این پرسش توسط حمید در تاریخ 5 آگوست 2016 مطرح شده است.
آمریکا شرایط ثبت نام لاتاری لاتاری آمریکا

تنها پیش نیاز برای ثبت نام داشتن مدرک دیپلم هستش. یعنی 12 سال تحصیل در مدرسه. البته اگر دوره دبیرستان با موفقیت به اتمام نرسیده باشه، تحت شرایط خاصی سابقه کار مفید می تونه قابل قبول باشه. متن دقیق رو از سایت خودشون میتونید ببینید(البته به زبان انگلیسی): https://travel.state.gov/content/visas/en/immigrate/diversity-visa/if-you-are-selected/confirm-your-qualifications.html

در صورت داشتن مدرک تحصیلی، باید یک عکس با مشخصات مورد نظر سفارت آمریکا داشته باشید و دسترسی به اینترنت. 

این پاسخ توسط علی در تاریخ 8/5/2016 10:32:06 AM پیشنهاد شده است.

می‌توانید به این سوال جواب بدهید. لطفا ابتدا از قسمت اعضا وارد سایت شوید. اگر عضو نیستید ثبت نام کنید.

ثبت‌نام ورود

لیست پرسش ها سوالات خود را اینجا بپرسید
سوال مربوط به سفر به ایران

با عرضه سلام،

من می‌خوام با پاسپورت آمریکای برم ترکیه چند روز بمونم بعد از اونجا با پاسپورت ایرانی‌ برم ایران چون نمی‌خوام تو پاسپورت آمریکایی‌ من مشخص بشه من رفتم ایران.

مهر‌های ورود و خروج به چه صورتی‌ در دو پاسپورت انجام می‌شه؟

ممنوم میشم از راهنمیتون

این پرسش توسط Behrooz در تاریخ 17 فوریه 2019 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
آمریکا ایران پاسپورت سفر
کلاس زبان فرانسه در مونترال

مهاجر تازه وارد به کبک کانادا هستم. در حال حاضر در مونترال اقامت دارم. کجا می تونم برای کلاس زبان فرانسه در مونترال ثبت نام کنم؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 3 ژانویه 2018 مطرح شده است و تا کنون 1 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
کانادا کبک مونترال زبان فرانسه کلاس ثبت نام
تحویل سال نو در لس انجلس

سلام دوستان. لحظه تحویل سال نو در لس انجلس ساعت چنده؟ 

این پرسش توسط حمید در تاریخ 20 ژانویه 2017 مطرح شده است و تا کنون 2 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
آمریکا لس آنجلس کالیفرنیا تحویل سال سال نو نوروز
انگلیس یا آمریکا

برای ایرانی ها زندگی در انگلیس بهتره یا آمریکا؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 18 ژانویه 2017 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
مهاجرت آمریکا زندگی مقایسه انگلیس ایرانی
زندگی دانشجویی در آمریکا

چالش ها و سختی های زندگی دانشجویی در آمریکا چیه؟ میانگین هزینه زندگی چقدر میشه؟ آیا میشه کار کرد؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 16 ژانویه 2017 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
آمریکا زندگی هزینه کار دانشجویی دانشجو چالش
四、出血丰胸产品。这和医生的手法有很大关系,因此手术过程中注射动作要轻揉粉嫩公主掌握好层次,尽量避开大的血管部位,所用的注射针头要选用钝头侧孔粉嫩公主酒酿蛋官网,包扎恰当,这样才能避免出血丰胸方法