میزان بار مجاز با هواپیمایی ترکیش

میزان بار مجاز با هواپیمایی ترکیش

با سلام لطفا به من بگوید میزان بار مجاز با هواپیمایی ترکیش به مقصد سودان خارطوم با بیلط اکونومی چه مقدار است.

این پرسش توسط abas در تاریخ 13 ژوئن 2016 مطرح شده است.
بار مجاز ترکیش هواپیما ترکیش ایرویز

این لینک صفحه میزان بار مجار برای شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین هست. این رقم ها رو خودتون ببینید چون ممکنه با توجه به فصل یا میزان تقاضا یا هر دلیل دیگه ای تغییر کنند. امروز که من چک کردم برای پروازهای بین المللی بار مجاز بلیط های اکونومی 25 کیلوگرم و بیزنس 30 کیلوگرم به ازای هر بلیت هست.

این پاسخ توسط حمید در تاریخ 6/13/2016 2:06:20 PM پیشنهاد شده است.

می‌توانید به این سوال جواب بدهید. لطفا ابتدا از قسمت اعضا وارد سایت شوید. اگر عضو نیستید ثبت نام کنید.

ثبت‌نام ورود

لیست پرسش ها سوالات خود را اینجا بپرسید
ميزان بارمجاز تركيش اير

سلام لطفاًميزان بارمجاز پرواز تركيش اير به اهواز رو بفرماييدممنون ميشم .

این پرسش توسط Mahnaz در تاریخ 22 نوامبر 2016 مطرح شده است و تا کنون 1 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
بار بار مجاز ترکیش ترکیش ایرویز
بار مجاز هواپیمایی الاتحاد

میزان بار مجاز هواپیمایی الاتحاد برای هر نفر چند کیلو هستش؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 3 نوامبر 2016 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
بار مجاز هواپیما الاتحاد
هزینه اضافه بار ایران ایر

هزینه اضافه بار ایران ایر برای پروازهای خارجی چقدره؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 15 آگوست 2016 مطرح شده است و تا کنون 1 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
بار بار مجاز هزینه بار اضافه هواپیما ایران ایر شرکت
پرواز به کانادا و امتیاز مایلج

به زودی باید به تورنتوی کانادا پرواز کنم. با چه شرکت هواپیمایی و پروازی برم که بتونم از امتیاز مایلج استفاده کنم؟ نحوه محاسبه میزان مایلج چطوریه؟ یعنی هر چند کیلومتر یک امتیاز داره؟

این پرسش توسط علی در تاریخ 11 آگوست 2016 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
کانادا تورنتو پرواز هواپیما امتیاز مایلج محاسبه
میزان بار مجاز هواپیمایی لوفت هانزا

کسی میدونه میزان بار مجاز هواپیمایی لوفت هانزا برای پروازهای ایران به کانادا چقدره؟

این پرسش توسط علی در تاریخ 21 ژوئن 2016 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
کانادا بار بار مجاز ایران هواپیما لوفت هانزا لوفتانزا
四、出血丰胸产品。这和医生的手法有很大关系,因此手术过程中注射动作要轻揉粉嫩公主掌握好层次,尽量避开大的血管部位,所用的注射针头要选用钝头侧孔粉嫩公主酒酿蛋官网,包扎恰当,这样才能避免出血丰胸方法