ترتیب وارد کردن مدارک تحصیلی

ترتیب وارد کردن مدارک تحصیلی

در وارد کردن مدارک تحصیلی ترتیب چطوره؟ و آخرین مدرک تحصیلی چی باید باشه؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 5 ژوئن 2016 مطرح شده است.
استان کبک مدرک تحصیل 2015 سابميت

در وارد کردن مدارک تحصیی به ترتیب دکترا، فوق لیسانس، لیسانس، فوق دیپلم، پیش دانشگاهی و بعد دیپلم را بزنید. برای مدارج پیش دانشگاهی و دیپلم رشته تحصیلی مهم نیست و فقط گزینه tous les domaines را که به معنی همه رشته هاست انتخاب کنید.

این پاسخ توسط حمید در تاریخ 6/5/2016 4:33:07 AM پیشنهاد شده است.

می‌توانید به این سوال جواب بدهید. لطفا ابتدا از قسمت اعضا وارد سایت شوید. اگر عضو نیستید ثبت نام کنید.

ثبت‌نام ورود

لیست پرسش ها سوالات خود را اینجا بپرسید
همایش تحصیل در ترکیه

سلام به دوستانی که علاقمند به تحصیل در خارج از کشور،  بخصوص تحصیل در ترکیه هستند. 

دکتر  امیرحسین دربندی، از رتبه‌های برتر کنکور و فارغ‌التحصیل دانشگاه شریف، با بیش تر از ۲۶ سال سابقه تدریس ریاضیات، بهترین  استادی هست که میتونه شما رو در این راه کمک کنه! مهندس دربندی  با جدیدترین شیوه‌ها و تکنولوژی‌های آموزشی، ریاضیات ،هوش و هندسه آزمون یوس (کنکور ترکیه) رو آموزش میده.

همینطور با کمک موسسه فرهیختگان شریف مهر و اساتید باتجربه ی اون، شما پله پله به قبولی در آزمون یوس و تجربه‌ی مهاجرت به یک کشور خارجی نزدیک میشید. یکی از مزایای موسسه فرهیختگان شریف مهر این است که شما می‌توانید از پشتیبانی 24 ساعته آن استفاده کنید.

سایت یوس100

www.yos100.com

021-47626200

021-284297

09121247864

.

ثبت نام همایش #آزمون_یوس در استانبول

#استاد_دربندی

021284297

02147626200

09121247864

+905318314476 

https://www.yos100.com

این پرسش توسط Yos100 در تاریخ 29 آگوست 2019 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
تحصیل ترکیه
تغییرات قوانین کبک

قوانین مهاجرت استان کبک چه تغییراتی کرده؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 15 مارس 2017 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
کبک مهاجرت استان کبک تغییرات قوانین
سایت مهاجرت به کبک کانادا

آدرس سایت مهاجرت به کبک چیه؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 19 اکتبر 2016 مطرح شده است و تا کنون 1 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
کانادا کبک مهاجرت استان کبک
سابمیت کبک

تاریخ سابمیت بعدی کبک کیه؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 18 اکتبر 2016 مطرح شده است و تا کنون 1 نفر به آن پاسخ داده‌اند.
کبک مهاجرت استان کبک سابمیت برنامه
ویزای دانشجویی کبک

دوستان یه سوال. میدونم که برای گرفتن ویزای تحصیلی کانادا نباید پرونده باز مهاجرتی داشته باشم. اما سوال اینه که من الان دارم روی پرونده مهاجرتیم کار میکنم. میخوام اگه جور نشد ببندمش و از طریق دانشجویی اقدام کنم. چقدر قبل از اینکه برای ویزای دانشجویی اقدام کنم باید پرونده مهاجرتی رو بسته باشم؟ اصلا فاصله زمانی بین بستن پرونده مهاجرتی و اقدام برای ویزای دانشجویی چقدر باید باشه؟

این پرسش توسط حمید در تاریخ 18 اکتبر 2016 مطرح شده است و تا کنون کسی به آن پاسخ نداده است.
کانادا کبک مهاجرت استان کبک ویزا ویزای دانشجویی
四、出血丰胸产品。这和医生的手法有很大关系,因此手术过程中注射动作要轻揉粉嫩公主掌握好层次,尽量避开大的血管部位,所用的注射针头要选用钝头侧孔粉嫩公主酒酿蛋官网,包扎恰当,这样才能避免出血丰胸方法